Konference Dopravní chování v datech

Řízení a plánování dopravy ve městě 21. století se neobejde bez znalosti chování účastníků dopravy. Znalost dopravního chování lze získat pouze skrze systematické měření a zjišťování prostorových, časových a dalších aspektů cestování. Cílem této konference je otevřít mezioborovou diskusi o datech o dopravním chování, jejich sběru, analýze a využití při řízení a plánování dopravy a dopravní poptávky.

Vítána je zvláště účast odborníků a specialistů dopravních úřadů, správců dopravní infrastruktury, koordinátorů dopravní obslužnosti, osobních dopravců, univerzit, nezávislých organizací, zájmových sdružení a soukromých konzultačních firem v oblasti dopravního plánování a řízení dopravy.

Oficiální část konference proběhne ve středu 31. října 2018. Program však začne již v úterý 30. října 2018 neoficiálním zahájením konference, doprovodným programem a neformálním společenským večerem.

Máte-li zájem o účast na konferenci, registrujte se prosím do 15. října 2018 na stránkách konference www.dopravavdatech.cz, kde naleznete také podrobný program konference.

Konference se uskuteční pod záštitou JUDr. Bohumila Šimka, hejtmana Jihomoravského kraje, a s podporou Ministerstva dopravy ČR.

city:one 22.10.2018 09:27 Mgr. David Bárta Mobilita Plánování mobility

Časopis city:one

Objednejte si doručování našeho časopisu přímo do Vašich rukou

Objednat

Máte chytrý
projekt?

Realizovali jste nebo se podíleli na projektu pro chytrá města? Podělte se s ostatními.

Vložit projekt

Jste odborník na chytrá města?

Umíte pomoct s budováním chytrých měst? Dejte o sobě vědět!

Vytvořit profil

Máte řešení
pro chytrá města?

Ukažte své produkty a služby pro chytrá města.

Vložit řešení