O projektu City:One

city:one

Orientace – sdílení – know how – inspirace

Chytré město tvoří chytří lidé. Na platformě City:One mohou města a kraje prezentovat vlastní vizi a strategické cíle, svůj tým, chytré projekty, lokální start-upy či inovativní firmy. Mohou zde nalézt vhodné lidi, firmy a inspiraci k tvorbě chytrého města, zadávací dokumentaci k chytrým zakázkám, vhodná partnerská města ke společným projektům a samozřejmě také sdílet své znalosti, zkušenosti, chytré nástroje, události, výsledky nebo vyhlašovat výzvy. Města a kraje se na platformě City:One prezentují zdarma.

City:One je určena také pro inovativní firmy, start-upy a jednotlivce, kteří zde mohou prezentovat vlastní chytrá řešení, reference, videa a web; najít zde vhodné partnery a města pro pilotní projekt či jiné služby a informovat o vlastních akcích a výsledcích. Jednotlivci se na platformě City:One prezentují zdarma. Firmy zde mohou zdarma nabídnout až tři své produkty či služby.

Zpravodajství – poradenství – audit

City:One přináší denní zpravodajství, v němž sleduje hlavně inovace chytrých měst ze zahraničí, ale ukazuje také dobré příklady chytrých řešení z České republiky a okolních zemí střední a východní Evropy.

Platforma City:One nabízí také komerční služby: poradenství při formulaci strategie, přípravě a vedení chytrých projektů; metodickou podporu městům i firmám. Nabízí pořádání odborných akcí, organizaci konferencí a workshopů, školení týmů k získání potřebných dovedností, připravuje odborné audity a umí posoudit připravenost vašeho města a navrhnout řešení na míru.

Časopis city:one

Objednejte si doručování našeho časopisu přímo do Vašich rukou

Objednat

Máte chytrý
projekt?

Realizovali jste nebo se podíleli na projektu pro chytrá města? Podělte se s ostatními.

Vložit projekt

Jste odborník na chytrá města?

Umíte pomoct s budováním chytrých měst? Dejte o sobě vědět!

Vytvořit profil

Máte řešení
pro chytrá města?

Ukažte své produkty a služby pro chytrá města.

Vložit řešení