Vídeňská karta nyní také na 24 hodin za 13,90 euro

city:one 20.6.2017 09:15 Mobilita Veřejná doprava

Návštěvníci Vídně si od 1. září mohou zakoupit Vídeňskou kartu (Wien-Karte) také ve variantě na 24 hodin. Krátká verze  návštěvnické karty za 13,90 euro přitom nabízí stejné výhody jako "velké" varianty na 48 hodin (21,90 euro) a 72 hodin (24,90 euro): kromě bezplatného cestování MHD karta přináší slevy ve více než 200 turistických atrakcích, vídeňských muzeích, koncertech, divadelních představeních, obchodech, restauracích, vinných šencích a mnoha dalších místech.

Novou 24-hodinovou variantou Vídeň odpovídá na aktuální turistický trend krátkých městských výletů. Městská agentura WienTourismus navíc v současnosti připravuje digitální verzi Vídeňské karty pro mobilní zařízení s Androidem a iOS.

Vídeňskou kartu lze – vedle informačních center na Albertinaplatz, hlavním nádraží a letišti – získat také ve většině vídeňských hotelů, předkupních místech vídeňského dopravního podniku, letecké společnosti Austrian Airlines nebo více než 500 rakouských a zahraničních cestovních agentur. Online lze kartu pořídit na www.wienkarte.at.

První Vídeňskou kartu vydala rakouská metropole již v roce 1995. V nezávislém srovnání evropských návštěvnických karet německého automotoklubu ADAC z roku 2012 obsadila Vídeňská karta první místo. V loňském roce vystavila Vídeň přes 350 000 návštěvnických karet.

Časopis city:one

Objednejte si doručování našeho časopisu přímo do Vašich rukou

Objednat

Máte chytrý
projekt?

Realizovali jste nebo se podíleli na projektu pro chytrá města? Podělte se s ostatními.

Vložit projekt

Jste odborník na chytrá města?

Umíte pomoct s budováním chytrých měst? Dejte o sobě vědět!

Vytvořit profil

Máte řešení
pro chytrá města?

Ukažte své produkty a služby pro chytrá města.

Vložit řešení