Revoluce práce je tu. (Ne)bojte se! Dva dny diskuzí o výzvách, jež přináší metamorfóza globální ekonomiky

Praha / Kostelec nad Orlicí, 8. listopadu 2019 – Dva dny nabité inspirativními diskuzemi nabídne 8. a 9. listopadu na Novém zámku v Kostelci nad Orlicí ekonomické fórum Kostelec 2019 s podtitulem Revoluce práce je tu. (Ne)bojte se! Organizátorem fóra je platforma Alter Eko, záštitu nad ním převzal hrabě František Kinský.

city:one 3.11.2019 16:33 Roman Chlupatý Vize

Prostor bude věnován výzvám a příležitostem souvisejícím se změnami v oblasti vzdělávání a na trhu práce. Pozvání k diskuzi přijali zakladatel 6D Academy Pavel Kysilka, ekonom a filozof Tomáš Sedláček, ředitel pražského Gymnázia Jana Palacha Michal Musil, hlavní ekonom České spořitelny David Navrátil a další.

Letošní druhý ročník konference navazuje na loňskou premiéru fóra, jehož tématem bylo osm megatrendů, v důsledku kterých se známé mění v neznámo, a možným východiskům z výzev, jež tento vývoj přináší.

Již v průběhu fóra bude i letos možné sledovat vybrané panely prostřednictvím twitterového účtu @AlterEkoCZ. Panel, na kterém viceprezidentka Svazu průmyslu a dopravy ČR Milena Jabůrková, senior analytik Alter Eka Martin Kupka a zakladatel a ředitel společnosti Scio Ondřej Šteffl budou diskutovat na téma Vzdělávání a česká ekonomika, vzor 4.0: Výzvy a východiska, bude v pátek od 14:10 vysílat živě Český rozhlas Plus.

Na Investičním webu (www.investicniweb.cz) bude také možné živě sledovat páteční panely Svět 2020+: Světlo na konci tunelu, nebo protijedoucí vlak? a Late night light aneb (Ne)vážná debata o všem, co nás (ne)čeká a také sobotní diskuzi na téma Revoluce práce v Česku: Krev, pot a slzy, či chléb a hry?

Kompletní seznam řečníků na konferenci Kostelec 2019: Revoluce práce je tu. (Ne)bojte se! a další informace najdete na www.altereko.info/kostelec2019.

Cílem platformy Alter Eko je identifikace a analýza trendů, které změní či již mění svět, a jejich zasazení do českého kontextu. Na této platformě se setkávají špičkoví ekonomové, byznysmeni a akademici, mezi jinými exprezident Microsoftu pro Evropu Jan Mühlfeit nebo hlavní ekonomka Raiffeisenbank Helena Horská, v případě zahraničních expertů například zakladatel Evian Group Jean-Pierre Lehmann či někdejší člen poradního sboru Bank of England Nick Beecroft.

Časopis city:one

Objednejte si doručování našeho časopisu přímo do Vašich rukou

Objednat

Máte chytrý
projekt?

Realizovali jste nebo se podíleli na projektu pro chytrá města? Podělte se s ostatními.

Vložit projekt

Jste odborník na chytrá města?

Umíte pomoct s budováním chytrých měst? Dejte o sobě vědět!

Vytvořit profil

Máte řešení
pro chytrá města?

Ukažte své produkty a služby pro chytrá města.

Vložit řešení