Pioneers '19: zaostřeno na deep technologie

9. a 10. května 2019 se Vídeň stane domovem technologických pionýrů. Experti z celého světa představí v bývalém císařském paláci Hofburg nejnovější technologie, které již nyní začínají ovlivňovat naše životy.

city:one 9.4.2019 07:57 Barbora Benešová, Zahraniční kancelář města Vídně v Praze ICT technologie

Odkud přicházíme? Kam směřujeme? A jak mění deep technologie náš život? Všechny tyto otázky zodpoví zahraniční myslitelé a experti během eventu, který pořádá první květnový týden hub Pioneers ve vídeňském Hofburgu. „Walk the Talks“ je zastřešující téma celé akce a zve na inspirativní cestu životem. Jak deep technologie pomáhají lidem porozumět jejich životní cestě a zlepšit ji?

V rámci jednotlivých tematických bloků se dozvíte mnohem více. V sekci zaměřené na původ života se bude nahlížet na pozitivní dopady deep technologie na lidský život: zaostřeno bude na umělou inteligenci, blockchain, virtuální a rozšířenou realitu a kvantovou výpočetní techniku. V neposlední řadě budou zodpovězeny také zásadní technologické otázky.

Program zahrne i témata jako genomika ve fázi před narozením, vzdělávací technologie v dětství a moderní technologie cílící na dlouhověkost ve fázi dospělého života. Akce Pioneers ’19 představí nejnovější technologie, které již nyní začínají dlouhodobě ovlivňovat naše životy.

Jakou budoucnost připravíme pro příští generace?

„Pro Pioneers stál a vždy bude stát člověk v popředí i navzdory deep technologiím. To je také důvod k tomu, proč se během letošní akce zabýváme zásadní otázkou související s původem a dalším vývojem života“, říká výkonný ředitel Pioneers Oliver Csendes. Téma „Walk the Talks“ nám umožňuje nahlížet na zkoumanou oblast hlouběji. „Letošní řečníci přijedou s novými myšlenkami, představí technologie a skutečná zlepšení zaměřená na naši budoucnost“, dodává Csendes.

Lístky na akci k zakoupení zde: https://pioneers.io/pioneers19#/ 

Kdo jsou Pioneers

Jejich posláním je inspirovat, podporovat a vytvářet příležitosti. Podpora rozvoje a inovace technických řešení je jejich hlavní činností. Pioneers vznikli v roce 2009 a od té doby zprostředkovávají přímé obchodní vtahy mezi start-upy, firmami, veřejným sektorem a investory –  to vše dělají skrz nejrůznější platformy jako digitální řešení, poradenský servis nebo organizace eventů.

Foto: © Pixabay / ddouk

Časopis city:one

Objednejte si doručování našeho časopisu přímo do Vašich rukou

Objednat

Máte chytrý
projekt?

Realizovali jste nebo se podíleli na projektu pro chytrá města? Podělte se s ostatními.

Vložit projekt

Jste odborník na chytrá města?

Umíte pomoct s budováním chytrých měst? Dejte o sobě vědět!

Vytvořit profil

Máte řešení
pro chytrá města?

Ukažte své produkty a služby pro chytrá města.

Vložit řešení