Sjednejte si schůzky na URBIS 2018 s předstihem

Na platformě nejvýznamnější veletržní správy ve střední Evropě a města Brna jako lídra v inovacích a „follower city“ programu Horizont 2020 vzniká unikátní prostor pro sdílení nápadů a konkrétních řešení, jak uvést k životu a rozvíjet koncept Smart city ve středoevropských městech a obcích.

city:one 22.3.2018 21:07 Mgr. David Bárta Správa města

RHK Brno proto v rámci doprovodného programu veletrhu URBIS SMART CITY FAIR připravuje na konci dubna pro návštěvníky i vystavovatele možnost zapojit se bezplatně do akce, která přihlášeným umožní vstup na URBIS, dává záruku jednacích prostor přímo v areálu výstaviště a především jistotu potvrzených schůzek mezi přihlášenými účastníky. Účast tak přináší jedinečnou možnost pro navázání nových obchodních kontaktů, propagaci zapojených společností, univerzit i municipalit včetně jejich produktů a služeb a příležitost pro nalezení nových spolupracujících partnerů.

Pokud vás láká možnost bez náročných příprav a vysokých nákladů poznat nové trhy, rychle vyhledat potenciální partnery pro spolupráci, a to vše s jistotou předem sjednaných B2B schůzek se žádoucí protistranou, nyní k tomu máte jedinečnou příležitost v podobě Vašeho zapojení do mezinárodní kooperační burzy, která proběhne 25.- 26. dubna 2018 v Brně. Jak celá věc funguje? Aby si účastníci našli k jednání ty nejvhodnější protějšky, při on-line registraci vyplní profil popisující firemní aktivity a nabízený či poptávaný typ spolupráce. Registrační profily jsou následně zveřejněny v elektronickém katalogu, ze kterého si vyberete protějšky k jednání a výsledek obdržíte v podobě individuálního rozvrhu obchodních schůzek. „V průběhu dvou dní si lze rezervovat na konkrétní dobu jednání s předem vybranými subjekty, takže jde o maximální časový efekt při minimálních finančních nákladech. Poptávající zde naleznou kvalifikované dodavatele a možnosti vzájemné kooperace. Prodejcům se otevírají šance při hledání nových odběratelů a obchodních zástupců a všichni přihlášení také mohou navázat kontakty s potenciálními partnery pro rozvoj nových produktových řad a technologií či jiných společných projektů.“ vypočítává hlavní výhody Čeněk Absolon, ředitel Regionální hospodářské komory Brno, která toto setkání organizuje ve spolupráci se statutárním městem Brnem, českými a zahraničními partnery sítě Enterprise Europe Network a společností Veletrhy Brno, a.s. Registrovat se můžete ZDE

Časopis city:one

Objednejte si doručování našeho časopisu přímo do Vašich rukou

Objednat

Máte chytrý
projekt?

Realizovali jste nebo se podíleli na projektu pro chytrá města? Podělte se s ostatními.

Vložit projekt

Jste odborník na chytrá města?

Umíte pomoct s budováním chytrých měst? Dejte o sobě vědět!

Vytvořit profil

Máte řešení
pro chytrá města?

Ukažte své produkty a služby pro chytrá města.

Vložit řešení